Connect with us

България

Трамваи се сблъскаха в София, пострада ватман  

Публикувана

на

Два трамвая са се ударили в София. Това е пореден инцидент с трамваи в столицата. По информация на бТВ има пострадал ватман, който е откаран в болница „Пирогов“.

Двете мотриси са се ударили на кръстовището на бул. „Константин Величков“ и бул. „Александър Стамболийски“.

Реклама

На 4 юни малко дете и още трима души пострадаха при челен сблъсък на два трамвая в София. Инцидентът – отново на булевардите „Константин Величков“ и „Александър Стамболийски“.

На 2 юни два трамвая — линии 3 и 13 — се сблъскаха в района на Централна гара в София, в посока бул. „Христо Ботев“.  

Реклама
Към цялата статия
Реклама
Натисни тук за коментар

Leave a Reply

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *