Connect with us

България

Приключват два ремонта на магистрала „Тракия  

Публикувана

на

Информация за шофьорите преди уикенда. В петък около 14 часа ще бъде пуснато движението по ремонтирания участък на магистрала „Тракия“ на територията на Софийска област. Това съобщиха от Пътната агенция, цитирани от Нова телевизия. От 9 часа пък ще бъде възстановено движението от 282-ория до 287-ия км в област Ямбол.

От Агенция „Пътна инфраструктура“ казват още, че ремонтите в двата участъка приключват в срок. Единствената отсечка от магистрала „Тракия“, на която продължава да се работи, е в област Стара Загора.  

Реклама
Към цялата статия
Реклама
Натисни тук за коментар

Leave a Reply

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *