Connect with us

България

Олег Невзоров: Продължаваме да работим, Варна е мой втори дом  

Публикувана

на

Смятам за свой дълг да ви информирам за текущата ситуация, свързана с работата на нашата корпорация. Преди всичко искам да кажа, компанията работи както обикновено!

Целият ни екип е на място, продължаваме да изпълняваме всички поети наши задължения, както и да работим по проекти. Заради обективните действия на институциите и служителите на реда в част от обектите ни, сме принудени да пренесем във времето сроковете за тяхното изпълнение, но категорично ще наваксаме отложеното.

Реклама

Това заяви украинският бизнесмен и основател на корпорация КУБ и собственик на незаконния комплекс в „Баба Алино“ Олег Невзоров, предаде ФОКУС.

И допълни: „Както виждате, в града текат мащабни проверки, включително и такива, свързани с някои от нашите обекти. Както аз лично, така и моят екип открито си сътрудничим с държавните и местни институции – предоставяме всички поискани документи и оказваме пълно съдействие на органите на реда. За нас е важно всеки един въпрос, свързан с проектите ни и нас, да бъде разгледан обективно и да бъде направена точна и юридически правна преценка на ситуацията“.

Реклама

Невзоров сподели, че Варна се е превърнала в негов втори дом: „Тук инвестираме не само огромни средства, но и част от душата си в създаването на нови, красиви и модерни съоръжения с удобна инфраструктура за обикновени хора, много от които вече живеят в нашите комплекси“.

„Разбирам, че у всеки възникват много въпроси. Затова веднага щом можем да предоставим по-детайлна информация, без да навредим на официалното разследването и проверките, които текат, ще организираме пресконференция, за да отговорим на всички ваши въпроси“, каза още бизнесменът.  

Реклама
Към цялата статия
Реклама
Натисни тук за коментар

Leave a Reply

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *