Connect with us

България

Олег Невзоров: Не се чувствам виновен. Комплексът в „Баба Алино“ е законен, имаме всички документи  

Публикувана

на

Не се чувствам виновен, комплексът в „Баба Алино“ е законен, имаме всички документи и ще дадем информация след края на проверката на съответните институции. Това каза собственикът на „КУБ Корпорация“ Олег Невзоров, цитиран от bTV.

Той е бил установен от служители на МВР веднага след влизането си в България на 16 юни 2026 г., като за това незабавно е била уведомена Варненската окръжна прокуратура.

Реклама

Невзоров бе на разпит от органите на прокуратурата. До предаването му на прокуратурата той е бил под постоянно наблюдение от страна на МВР.

Невзоров обясни пред медиите, че не е бягал и че срещу него се изсипва „кал“.

Реклама

„Имаме всички преписи с институциите. Не се страхувам, че ще ме арестуват, аз не съм правил нищо незаконно. Нямам съдимост в Украйна, дори нямам призовка“, заяви Невзоров.

Той обясни, че в Украйна има хора, които воюват, и такива, които работят.

Реклама

„Бизнесите не са затворени, въпреки че ситуацията в Украйна е сериозна. Варна е за мен като роден град и аз видях потенциал тук“, каза той.

Невзоров не се страхува от покушение срещу себе си и добави, че на всички собственици в комплекса в местността „Баба Алино“ ще се осигурят адвокати.  

Реклама
Към цялата статия
Реклама
Натисни тук за коментар

Leave a Reply

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *