Connect with us

Без категория

Заловиха над половин килограм фентанил на АМ „Тракия“ край Пловдив 

Публикувана

на

Над 500 грама фентанил са иззети при специализирани действия на служители от пловдивския отдел „Криминална полиция“.

Това съобщиха от пресцентъра на МВР-Пловдив.

Реклама

На 26 юни, край разклон за с. Трилистник на АМ „Тракия“ бил спрян лек автомобил, пътуващ към Черноморието. При претърсване в колата е открит пакет със съмнително съдържание, а експертна справка установила, че веществото е фентанил с общо тегло 505,11 грама.

По случая са задържани водачът и спътникът му. Образувано е досъдебно производствопо уведомена е Окръжна прокуратура- Пловдив. 

Реклама
Към цялата статия
Реклама
Натисни тук за коментар

Leave a Reply

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *